دریافت فایل(پاورپوینت تأمین مالی از طریق انتشار اوراق بهادار بدهی)

پاورپوینت تأمین مالی از طریق انتشار اوراق بهادار بدهی|دریافت فایل|دی زِد|2093317|پاورپوینت تأمین مالی از طریق انتشار اوراق بهادار بدهی, تحقیق تأمین مالی از طریق انتشار اوراق بهادار بدهی, شیوه‌های تأمین مالی, صکوک, طبقه‌ب?
مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت تأمین مالی از طریق انتشار اوراق بهادار بدهی آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود پاورپوینت با موضوع تأمین مالی از طریق انتشار اوراق بهادار بدهی، در قالب ppt و در 45 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

شیوه‌های تأمین مالی

صکوک چیست؟

طبقه‌بندی اوراق بهادار مالی اسلامی (صکوک)

کارکرد ابزارهای تامین مالی بازار سرمایه

اوراق اجاره

بانی

فروشنده و دارایی‌های موضوع انتشار اوراق اجاره

ناشر: نهاد واسط

ساختار مالکیت نهادهای واسط

ضامن

متعهد پذیره‌نویسی و بازارگردان

عامل

انتشار اوراق اجاره شرکت هواپیمایی ماهان (سهامی خاص)

ارکان انتشار اوراق اجاره

اوراق مرابحه

قرارداد مرابحه

مدل عملیاتی کلی اوراق مرابحه

تفاوت اوراق مرابحه و اوراق اجاره

دارایی‌های موضوع انتشار اوراق مرابحه

اولین انتشار اوراق مرابحه

اوراق اجاره و مرابحه منتشرشده در بازار سرمایه

اوراق سفارش ساخت

قراداد سفارش ساخت

فرآیند کلی تأمین مالی از طریق انتشار اوراق سفارش ساخت

شرایط بانی انتشار اوراق سفارش ساخت

نکاتی در انتشار اوراق سفارش ساخت

اوراق مشارکت

ناشران اوراق مشارکت

نهاد ناظر

اوراق معاف از ثبت نزد سازمان

موضوع مشارکت

ارکان اوراق مشارکت

اوراق مشارکت منتشرشده در بازار سرمایه

اوراق سلف

قرارداد سلف

گواهي سلف

اختيار خريد تبعی

اختيار فروش تبعی

قسمتی از متن:

قرارداد سلف: قراردادی است که براساس آن عرضه کننده مقدار معینی از دارایی پایه را براساس مشخصات قرارداد سلف در ازای بهای نقد به فروش می‌رساند تا در دورة تحویل به خریدار تسلیم کند، خریدار می‌تواند معادل دارایی پایه خریداری شده را طی قرارداد سلف موازی استاندارد به فروش رساند.

گواهي سلف: سندی است که مشتمل بر مجموع دارایی خریدار از قراردادهای سلف می‌باشد. این گواهی در طول دورۀ معاملاتی مبنای انجام معاملات و پس از پایان آن دوره، مبنای تسویه نقدی یا تحویل فیزیکی قرارداد سلف خواهد بود.

هم زمان با عقد قرارداد سلف موازی استاندارد، عقد حواله‌ای به شرح زیر منعقد می‌گردد:

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع " تأمین مالی از طریق انتشار اوراق بهادار بدهی " می باشد که در حجم 45 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان رشته های حسابداری، مدیریت مالی، مجموعه مدیریت و اقتصاد به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.مطالب دیگر:
نمونه تدریس درس سوم علوم ششمآزمایش های تکمیلی درس نیرو و انرژی علوم پایه ششم ابتداییآزمون جامع از سه درس فارس ، علوم و مطالعاتآزمون هماهنگ درس نگارش و انشاء نوبت دوم پایه ششم ابتدایینمونه تدریس درس چهارم علوم ششم ابتدایی ( سفر به اعماق زمین)نمونه تدریس درس 13 علوم ششم ابتداییخلاصه کتاب روش ها و فنون تدریس (دکتر حسن شعبانی)توضیحاتی در مورد درس سوم کارخانه کاغذسازی علوم ششم ابتداییروش تدریس پیشنهادی درس همدلی و همراهی پیامهای آسمان پایه نهمآموزش الکترونیک صنعتی به زبان سادهموضوعات پیشنهادی پایان نامه حسابداریموضوعات پیشنهادی پایان نامه شیمیموضوعات پیشنهادی پایان نامه مدیریتموضوعات پیشنهادی پایان نامه حقوقموضوعات پیشنهادی پایان نامه اقتصادجزوه زیست شناسی چهارم دبیرستان (دکتر عمارلو)سلسه رویگران و سکه های آنان از بانو ملک زاده بیانیشیوه تدریس درس دوم علوم ششم ابتداییطراحی تکلیف یادگیری برای ا استثناءطراحی فعالیت یادگیری برای ارزشیابی از آموخته هاطراحی فعالیت یادگیری برای آموزش مهارت تفکرنمونه طراحی فعالیت برای بهبود عملکرد عاطفینمونه طراحی فعالیت برای مرور مباحثنمونه طراحی فعالیت برای یادگیری مشارکتیهمایش دیفرانسیل،ریاضیات پایه و آمار به روش مهندس محمد مهربان